تصویر کارت پی وی سی ریدانلی

کارت پی وی سی ریدانلی

(اختیاری)
۶۵۰,۰۰۰ تومان

کارت پی وی سی ریدانلی دارای چیپ RFID داخلی بصورت دایره بوده و یک عدد 10 رقمی غیر تکراری را درون خود ذخیره دارد. این عدد فقط قابل خواندن بوده و تغییر ناپذیر است. Read Only به معنی “فقط خواندنی” است و همانطور که گفته شد، اطلاعات داخل آن غیر قابل تغییر می باشد. این کارت در محدوده فرکانسی 125Khz فعالیت می کند و می تواند از فاصله یک تا 10 سانتی متر بدون اتصال به ریدر، اطلاعاتش خوانده شود. کارت مورد نظر با کد فنی TK4100 شناخته می شود.

کارت های پی وی سی خام برای چاپ کارت های شناسایی ساده و و مقرون به صرفه مورد استفاده قرار می گیرند. این کارت ها بطور معمول در ابعاد 5.4 در 8.6 سانتی متر تولید می شوند و ضخامت های مختلفی از جمله 300 میکرون، 500 میکرون، 760 میکرون و 1 میلیمتر دارند. این کارت ها از جنس پلیوینیل کلراید (polyvinyl chloride) تولید شده و انعطاف و مقاوت خوبی در طول استفاده خواهند داشت. کارت های PVC قابل بازیافت هستند.

به علت انعطاف در اضافه کردن چیپ های امنیتی و نوار های مغناطیسی رمز نگاری شده، این کارت ها از حالت “ساده”  خارج می شوند و در مکان های امنیتی و نظامی، سازمان ها و ادارات بسیار کاربرد دارند. البته به غیر استفاده های امنیتی، می توان آنرا به عنوان کارت باشگاه مشتریان و کارت ویزیت نیز در نظر گرفت. اکثر کارت هایی که الان در اختیار دارید مانند: کارت ملی، کارت عابر بانک، گواهینامه و… همگی از نوع پیشرفته و دارای چیپ و یا RFID کارت های PVC هستند. در کل می توان کارت های PVC را به این سه نوع تقسیم کرد:

مشخصات فنی
مشخصات
ابعاد
ابعاد :
486x35x286 میلی‌متر
486x35x286 میلی‌متر
وزن
وزن :
60 گرم
60 گرم
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
  • تنها پس از خرید این محصول می توانید در مورد آن نظر بدهید.